تعویض تلویزیون دست دوم

مرکز تخصصی خدمات تلویزیون تی‌وی‌کمک

تعویض تلویزیون دست دوم با نو

مرکز تخصصی خدمات تلویزیون و صوتی‌تصویری :‌ تی‌وی‌کمک

بنا به گفته کارشناسان حیطه صنعت به طور متوسط عمر مفید یک تلویزیون بین 7 تا 8 سال است و پس از این مدت باید نسبت به تعویض تلویزیون خود اقدام شود.اما خیلی از مواقع به دلیل هزینه‌ی زیاد تلویزیون‌های جدید بیشتر مردم به جای خرید تلویزیون دست دوم خود  به تعمیر تلویزیون می‌پردازند. در واقع زمانی که قطعات تلویزیون شما مانند پنل تلویزیون، مین برد و… دچار مشکل شده است و راهی برای تعمیر آن وجود ندارد، دیگر زمان تعویض تلویزیون دست دوم شما فرا رسیده است.

مرکز تخصصی خدمات تلویزیون تی‌وی‎‌کمک درکنار شماست تا بتوانید با بهترین شرایط و قیمت تلویزیون دست دوم خود را تعویض نمایید . با متخصصان حرفه‌ای و با تجربه ما تماس بگیرید تا از خدمات تخصصی و فنی ما برخوردار شوید. جهت تماس با ما با شماره ۰۲۱۲۲۳۳۹۵۰۰ تماس حاصل نمایید.

 

درخواست تماس

استعلام قیمت

تماس بگیرید

۲۲۳۳۹۵۰۰

فرم جامع خدمات

اطلاعات تماس مشتری و انتخاب خدمات
    لطفا خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید تا کارشناس مربوط با شما تماس بگیرد
نمایندگی تعمیر تلویزیون اسنوا
نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس‌ویژن
نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال‌جی
نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ
نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی

تلویزیون

سوالات متداول

پرسش‌ها

بله. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

بله. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

هزینه‌ی تعمیر تلویزیون به نوع خرابی و شدت آن بستگی دارد و تنها پس از بررسی دقیق ایراد قابل ارزیابی است. شما میتوانید با تماس با مجموعه یا پر کردن فرم، از هزینه‌ی تقریبی تعمیر دستگاه خود مطلع شوید. هزینه‌ی نهایی تابع میزان قطعات مصرفی و زمان تعمیر است.

در حال حاضر خدمات تی وی کمک تنها شامل شهر تهران می‌باشد. امیدواریم به زودی شعب شهرستان تی‌وی‌کمک شروع به فعالیت کنند.

این مجموعه دارای مجوز فعالیت از اتحادیه تعمیرکاران و فروشندگان لوازم صوتی و تصویری است و نمایندگی مجاز تعمیرات تلویزیون برند های سامسونگ، ال جی، سونی، پاناسونیک و …. را دارد. این مجموعه در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت نیز ثبت است.

بله، تمام خدمات ارائه شده در تی‌وی‌کمک دارای ۶ ماه ضمانت هستند و در صورتی که در این مدت شاهد مشکلی در قطعات تعمیر/تعویض شده بودید، با ما تماس بگیرید تا بدون پرداخت مشکل را رفع کنیم.

تمام تلاش ما جلب رضایت مشتریان عزیز است، با این حال در هر کاری چند درصد از کارها دچار مشکل می‌شوند. در صورتی که ایراد دستگاه کامل رفع نشده باشد یا ایراد بازگردد، در دوره ضمانت بدون هزینه اضافی دوباره تعمیرات انجام می‌شود. اگر به هر دلیلی دستگاه قابل تعمیر نبود، هزینه دریافتی عودت داده می‌شود.

بسته به نوع ایراد، تخصص مورد نیاز برای تعمیر و لوازم مورد نیاز، بعضی از خدمات نیاز به حمل تلویزیون به کارگاه تخصصی را دارند که در این صورت تیم مجرب حمل و نقل با دقت کامل و در کاور تلویزیون شما را به کارگاه منتقل می‌کنند.

مدت زمان تعمیر بسته به خرابی آن متفاوت است. اکثر تلویزیون‌ها در مدت زمان کمتر از ۲۴ ساعت تعمیر می‌شوند. برای کسب اطلاع از مدت تعمیر و هزینه‌ی آن می‌توانید با ما تماس بگیرید.

تصور برخی این است که اگر تلویزیون از خانه خارج شود و وارد کارگاه شود، ممکن است ما قطعات اصلی تلویزیون را تعویض کنیم یا بردهای آن را برداریم!
جدای از اینکه این کار غیرقانونی است و در صورت شکایت مشتریان موجب بطلان پروانه کسب و پلمپ می‌شود، از نظر اقتصادی نیز صرفه ندارد!
اگر حتی یک مقاومت از بردهای تلویزیون شما کم شود، عملکرد دستگاه مختل می‌شود، بنابراین اگر قطعه‌ای برداشته شود، نیاز است که حتما عین همان جایگزین شود. با توجه به ضمانت ۶ ماهه، برای ما هیچ توجیه ندارد که قطعات سالم دستگاه شما را برداریم و قطعات معیوب جایگزین کنیم! متاسفانه این تفکر در اثر رفتار انگشت‌شماری از تعمیرکاران در جامعه رواج یافته، در حالی که نه ما، و نه هیچ مرکز معتبری از رقبای ما مبتلا به این کار نیستند.