بلاگ

نکاتی برای تنظیم و عیب‌یابی تلویزیون دیجیتال

نکاتی برای تنظیم و عیب‌یابی تلویزیون دیجیتال

وقتی تلویزیون شما دچار مشکل می شود و تصویری نشان نمی‌دهد باید به دنبال عیب یابی تلویزیون دیجیتال خود باشید .خرابی تلویزیون  برای همه رخ می‌دهد. از خرابی برد تیکان تلویزیون گرفته تا قطع برق یا غیره ممکن است علت این موضوع باشد .پس بهتر است برای تعمیر تلویزیون خود با متخصص آن تماس بگیرید در غیراینصورت تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا نکاتی برای تنظیم و عیب یابی تلویزیون دیجیتال را با هم بررسی کنیم.

ادامه »نکاتی برای تنظیم و عیب‌یابی تلویزیون دیجیتال

تعمیر تلویزیون کابلی

تعمیر تلویزیون کابلی

امروزه تلویزیون در زندگی ما نقش مهمی بازی می کند و خرابی آن به هر صورت چه مشکل از صفحه نمایشگر باشد ، چه از صدا ، تصویر و یا کابل برای اعضای خانواده می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد و باید اقدام به تعمیر تلویزیون نمود . در این مقاله در خصوص نحوه تعمیر تلویزیون کابلی بیشتر توضیح خواهیم داد.

ادامه »تعمیر تلویزیون کابلی

علت پرش تصویر تلویزیون و ۱۷راهکارهای حل آن

علت پرش تصویر تلویزیون و ۱۷ راهکارهای حل آن

هنگام استفاده از تلویزیون گاهی اوقات متوجه می‌شوید که تصویر دچار پرش می‌شود. اگر این موضوع زیاد طولانی شود ممکن است باعث  سردرد شود. خوشبختانه، چند مرحله برای عیب‌یابی تلویزیون وجود دارد که می‌توانید قبل از تماس با یک تکنسین تعمیر تلویزیون، برای رفع مشکل پرش تصویر انجام دهید. در این مقاله راهکارهای حل مشکل پرش تصویر تلویزیون را بررسی خواهیم کرد.

ادامه »علت پرش تصویر تلویزیون و ۱۷ راهکارهای حل آن

آیا تلویزیون ضربه خورده قابل تعمیر است

آیا تلویزیون ضربه خورده قابل تعمیر است؟

در دنیای دیجیتالی امروز تلویزیون در همه‌ی خانه‌ها وجود دارد و به عنوان وسیله‌ای ضروری جهت سرگرم کردن و پرکردن اوقات فراغت افراد به حساب می آید.اما اگر ضربه‌ای به تلویزیون وارد شود و تلویزیون دچار مشکل شود ، شاید این سوال برای شما مطرح شود که آیا امکان تعمیر تلویزیون در منزل وجود دارد یا حتما برای عیب یابی تلویزیون و رفع مشکل باید به تعمیرکار متخصص مراجعه کنید. در این مقاله شما را با  راه های تعمیر تلویزیون ضربه خورده آشنا خواهیم کرد.

ادامه »آیا تلویزیون ضربه خورده قابل تعمیر است؟

تعمیر تلویزیون LED و LCD صفحه تخت

تعمیر تلویزیون LED و LCD صفحه تخت

در شرایط کنونی تماشای تلویزیون یکی از سرگرمی‌های خانواده‌ها و عاملی برای جمع کردن خانواده‌ها در کنار یکدیگر است اما اگر تماشاگر صفحه نمایش تلویزیون خراب شده باشد و دچار آسیب‌هایی مانند خطوط عمودی، لکه‌، ترک یا شکستگی شده است در این مقاله در خصوص تعمیر تلویزیون LED و LCD نکاتی را بیان خواهیم کرد.

ادامه »تعمیر تلویزیون LED و LCD صفحه تخت

تعمیر خط عمودی تلویزیون

تعمیر خط عمودی بر روی صفحه تلویزیون چیست؟

یکی از مشکلات عدیده‌ای که تلویزیون های LED و LCD با آن مواجه می‌شوند افتادن خط عمودی روی تلویزیون است که معمولا در اثر برخورد جسمی مانند توپ به تلویزیون ایجاد می‌شود. این خطوط نشان از خرابی تلویزیون شما دارد و از آنجایی که با هزینه‌های این روزها ممکن است توانایی خرید تلویزیون جدید را نداشته باشید ، پس باید در صدد تعمیر تلویزیون خود برآیید. در این مقاله شما را با علت های ایجاد خط عمودی روی تلویزیون و راهکارهای تعمیر آن بیشتر آشنا خواهیم کرد.

ادامه »تعمیر خط عمودی بر روی صفحه تلویزیون چیست؟

نحوه تعمیر صفحه نمایش شکسته‌ی تلویزیون

نحوه تعمیر شکستگی نمایشگر تلویزیون

امروزه با صنعتی شدن زندگی، سرگرمی بیشتر خانواده‌ها تماشای تلویزیون است. اما اگر صفحه نمایش تلویزیون به هر دلیلی شکسته شود باید چه کرد؟ آیا امکان تعمیر تلویزیون در منزل وجود دارد یا باید اقدام به تعویض تلویزیون دست دوم خود نمایید؟در این مقاله همه چیز را درباره‌ی تعمیر شکستگی نمایشگر تلویزیون توضیح خواهیم داد.

ادامه »نحوه تعمیر شکستگی نمایشگر تلویزیون

علت روشن نشدن تلویزیون ال جی و تعمیر آن

علت روشن نشدن تلویزیون ال جی و تعمیر آن

گاهی ممکن است تلویزیون ال جی شما بعد از هر اقدامی روشن نشود ، روشن نشدن تلویزیون ال جی نشان دهنده‌ی وجود یک مشکل بزرگ در تلویزیون است که باید علت را بررسی کنید و اقدام به تعمیر تلویزیون ال جی خود نمایید. ممکن است دلیل اصلی خرابی مین برد یا پاور یا … باشد، پس نیاز به تعمیر برد تلویزیون یا رفع مشکل دیگری است که بایستی برای عیب یابی تلویزیون به مرکز تعمیرات معتبر مراجعه نمایید اما اگر مشکل روشن نشدن تلویزیون ال جی خیلی جدی نباشد شخصا می‌توانید اقدام به تعمیر تلویزیون نمایید. در این مقاله شما را با تعمیر تلویزیون ال جی‌تان بیشتر آشنا خواهیم کرد.

ادامه »علت روشن نشدن تلویزیون ال جی و تعمیر آن

نحوه تعمیر صفحه سیاه تلویزیون‌های LCD و LED

نحوه تعمیر صفحه سیاه تلویزیون‌های LCD و LED

یکی از عیوب شایعی که ممکن است تلویزیون شما با آن مواجه شود،سیاه شدن تصویر تلویزیون است. به این صورت که ممکن است تصویر نداشته باشید و صفحه تلویزیون سیاه شده باشد اما تلویزیون شما همچنان صدا داشته باشد. برای تعمیر صفحه تلویزیون بابد ابتدا علت را بیابید. در بیشتر مواقع ممکن است علت سیاه شدن تصویر تلویزیون مربوط به بک لایت تلویزیون باشد که این امر ممکن است به علت اتمام عمر لامپهای LED باشد. در این مقاله نحوه تعمیر صفحه تلویزیون را با هم بررسی می‌کنیم.

ادامه »نحوه تعمیر صفحه سیاه تلویزیون‌های LCD و LED

۹ نشانه اینکه زمان تعویض تلویزیون است

وقتی خسته از کار به خانه می‌آیید، دراز می‌کشید و می‌خواهید تلویزیون تماشا کنید. اما تلویزیون شما کار نمی‌کند یا صفحه نمایش تلویزیون مشکل دارد. این شرایط برای هر کسی بسیار سخت است. آیا زمان تعویض تلویزیون دست دو خود و خریدن یک تلویزیون جدید فرا رسیده است؟ پس باید بدانید که چگونه می‌توانید تلویزیون خود را با توجه به بودجه‌ای که دارید ارتقاء دهید. در این مقاله در خصوص علائم زمان تعویض تلویزیون صحبت خواهیم کرد.

ادامه »۹ نشانه اینکه زمان تعویض تلویزیون است