تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ

مشاوره و تعمیر

همین الان برای مشاوره و تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید!

تعمیر تلویزیون سامسونگ

واحد تعمیرات تلویزیون سامسونگ تی وی کمک، بدون شک یکی از مجهزترین کارگاه‌های تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهران است. تعمیرگاه این مرکز، به دستگاه‌های لیزر، BGA، پروگرامر حافظه و … برای تعمیر جدیدترین تلویزیون‌های ال سی دی و ال ای دی سامسونگ مجهز است. تعمیرات تلویزیون سامسونگ بوسیله‌ی کارشناسان باسابقه‌ی این مجموعه و با نظارت دقیق مجموعه انجام می‌شود. نظارت کادر تی‌وی‌کمک بر حمل و نقل و تعمیرات، ضامن کیفیت بالا در خدمت رسانی و رضایت خاطر مشتری از مجموعه است؛ به همین سبب تمام تعمیرات تلویزیون این مجموعه دارای ضمانت تعمیر هستند. سرعت بالا در تعمیر تلویزیون، قیمت مناسب و شفافیت در تعمیرات، از دلایل رضایت مراجعین از این مجموعه می‌باشد.

درباره‌ی تلویزیون سامسونگ:

در سال‌های اخیر، سامسونگ به نامی آشنا و قابل اعتماد در بازار تلویزیون کشور تبدیل شده است. تلویزیون‌های سامسونگ، بیشترین سهم بازار فروش دنیا را دارند و از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا در تولید آنها استفاده می‌شود. سامسونگ با سرمایه گذاری کلان در توسعه‌ی تکنولوژی‌های جدید پنل تلویزیون و بکلایت، به یکی از پیشگامان صنعت نمایشگرها تبدیل شده است.

پنل سامسونگ:‌ اکثرا سامسونگ را با پنل‌های OLED موبایل آن می‌شناسیم. هرچند سامسونگ در پنل‌های OLED موبایل حضور موفق و فعالی دارد، اما آینده‌ی تلویزیون‌ها را OLED نمی‌داند و روی تکنولوژی Quantum dot سرمایه‌گذاری کرده است. تلویزیون‌های QLED سامسونگ از این فناوری استفاده می‌کنند.

تلویزیون QLED: ‌تلویزیون‌های Quantum Dot سامسونگ، با بهره‌گیری از لایه‌ی بکلایت نقاط کوانتومی، باعث ایجاد رنگ‌هایی زنده‌تر و عمیق‌تر می‌شود. هرچند کنتراست این پنل‌ها به خوبی اولد نیست، اما برتری‌های قابل توجهی از نظر قیمت و طول عمر نسبت به آن دارد.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

تعمیر بکلایت تلویزیون سامسونگ

بک‌لایت تلویزیون، مجموعه‌ی لامپ‌هایی است که نور صفحه را تامین می‌کند. بک‌لایت تلویزیون تاثیر مستقیمی در کیفیت رنگ و شادابی آنها دارد. از آنجا که بک‌لایت (ال ای دی یا لامپ‌های فلورسنت) طول عمر محدودی دارد، خرابی آن پس از مدت زمانی طبیعی است. تلویزیون‌های سامسونگ یا دارای بک‌لایت LED هستند (تلویزیون‌های ال‌ای‌دی سامسونگ) و یا از بک‌لایت CCFL استفاده می‌کنند (تلویزیون‌های ال‌سی‌دی سامسونگ) و یا از ترکیب بکلایت LED و لایه‌ی نقاط کوانتومی استفاده می‌کنند (تلویزیون‌های QLED سامسونگ). نشانه‌های ایراد بک لایت تلویزیون سامسونگ کم‌نور شدن تصویر، چشمک زدن صفحه بدون اختلال در کارکرد صدای تلویزیون، ایجاد هاله روی تصویر و عدم نمایش تصاویر بعد از روشن کردن تلویزیون است.

در صورتی که مشخص شد مشکل از بک‌لایت تلویزیون شما است و قصد تعمیر آن را دارید، به چند نکته توجه کنید:

 1. بک‌لایت را تعمیر نکنید، تعویض کنید: هرچند هزینه‌ی تعمیر بک‌لایت کمتر از تعویض آن است، اما به دلیل طول عمر محدود آن، تعمیر آن راه‌حلی موقتی است. بک‌لایتی که عمرش به پایان می‌رسد و خراب می‌شود، در صورت تعمیر، بعد از چند ماه دوباره به مشکل برخواهد خورد. به همین دلیل راه‌حل مطمئن و کم دردسر، تعویض بک‌لایت معیوب است.
 2. همه‌ی لامپ‌های بک‌لایت را تعویض کنید: در تلویزیون چندین ردیف لامپ بک‌لایت وجود دارد. تنها تعویض شاخه‌های معیوب، از هزینه‌ها می‌کاهد، اما نظر ما تعویض تمام شاخه‌های بک‌لایت است. اتمام عمر یکسری از لامپ‌ها، نشانگر آن است که که عمر باقی آنان نیز رو به اتمام است. کار حرفه‌ای و تعمیر ماندگار، تعویض تمام رشته‌های بکلایت برای پیشگیری از خرابی دوباره است. متاسفانه بعضی از همکاران برای اعلام هزینه‌ی پایین‌تر و جذب مشتری، قیمت تعویض یک شاخه بک‌لایت را اعلام می‌کنند. ب

با تماس با ما و مشورت با کارشناسان مجرب در تعمیرات تلویزیون سامسونگ، از ما مشاوره بگیرید.

تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ

تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ

فناوری پنل تلویزیون، مهم‌ترین عامل تعیین کننده‌ی کیفیت و شفافیت تصویر، و حساس‌ترین بخش تلویزیون است. خرابی‌های مختلف پنل تلویزیون سامسونگ به شرح زیر اند:

 1. شکستگی پنل: متاسفانه در صورت شکستگی پنل، در اثر ضربه و یا ایجاد تنش، راهی برای تعمیر آن وجود ندارد و کل پنل باید تعویض شود. جدای از اثر ترک و شکستگی روی صفحه، این مشکل را می‌توان از خط‌های تار عنکبوتی روی تصویر نیز تشخیص داد.
 2. خرابی اتصالات فلت به پنل: پنل تلویزیون با اتصالات ظریفی به تی‌کان و برد مین وصل می‌شود و اطلاعات را دریافت می‌کند. آسیب دیدن این اتصالات، باعث ایجاد خطوط سرتاسری عمودی یا افقی روی صفحه می‌شود. تعمیر فلت‌ها و بررسی اتصالات نیاز به باز کردن پنل دارد. به دلیل ظرافت فلت و وقت گیر بودن تعمیر آنها، تعمیرات فلت تلویزیون تی‌وی‌کمک در کارگاه تخصصی پنل با دستگاه‌های مخصوص انجام می‌شود.
 3. خرابی لایه‌ی TFT: ترانزیستور فیلم نازک، لایه‌ای نازک است که روی شیشه‌ی پنل ساخته می‌شود که ولتاژ مناسب به هر ساب‌پیکسل را اعمال می‌کند. اگر اتصال درون این ساختار خراب شود، بسته به نوع خرابی آن می‌توان دستگاه را تعمیر کرد. تعمیر این بخش به دستگاه لیزری نیاز دارد که در کارگاه پنل از آن استفاده می‌شود. از نشانه ‌های خرابی این لایه، ایجاد یک خط عمودی یا افقی سراسری در صفحه است.

برای محاسبه‌ی هزینه و تعمیر تلویزیون سامسونگ خود، فرم تعمیر را پر کنید.

تعمیر برد تغذیه تلویزیون سامسونگ

تعمیر برد تغذیه تلویزیون سامسونگ

وظیفه برد پاور ( تغذیه) تلویزیون، تبدیل ولتاژ AC به ولتاژ DC و تأمین ولتاژ و جریان مورد نیاز مدارهای دیگر است. برد تغذیه با ورودی گرفتن برق ۲۲۰v شهری و یکسوسازی (توسط پل دیود و خازن صافی)، یک ولتاژ DC کاملا ثابت خروجی می‌دهد. ولتاژ DC (حدود ۳۰۰V) وارد ترانزیستورهای FET سوئیچینگ می‌شود. ترانزیستور سوئیچینگ توسط یک مدار کنترل ( IC تغذیه) با فرکانس بالا قطع و اشباع می‌شود و یک پالس مربعی با بسامد بالا تولید می‌کند. این موج وارد سیم پیچ اولیه ترانس سوئیچینگ می‌شود و  ولتاژی دیگر در سیم پیچ دوم ترانس القا می‌شود. ولتاژ بوجود آمده در سیم‌پیچ دوم بعد از یکسوسازی و فیلترینگ، به برد‌های دیگر تلویزیون برای کارکرد تلویزیون منتقل می‌شود. در صورت خرابی برد پاور تلویزیون خاموش می‌ماند، یا پس از روشن شدن عملکرد درستی ندارد و دوباره خاموش و روشن می‌شود.

تعمیر برد تغذیه نیازمند دانش عمیق از مدارها و علم الکترونیک است. از آنجا که سلامت و کارکرد تمام المان‌های تلویزیون وابسته به این برد است، دقت در تعمیر بسیار مهم است. کارکرد غلط این برد، باعث خرابی دیگر قسمت‌های تلویزیون می‌شود.

متخصصین تی‌وی‌کمک با احاطه‌ی کامل بر این امور، امین و ضامن دستگاه شما هستند.

تعمیر برد مین تلویزیون سامسونگ

تعمیر برد مین تلویزیون سامسونگ

محل پردازش سیگنال‌های ورودی و ساخت تصویر در برد مین تلویزیون است. مدار‌های گیرنده‌ی دیجیتال، درگاه‌های ورودی و پردازش تصویر همگی بر روی این برد قرار دارند. این برد مانند مغز انسان، عملکرد جاهای مختلف را تنظیم می‌کند و خرابی آن عملکرد دستگاه را مختل می‌کند.

 1. خرابی پردازنده: این مشکل که در اثر گرم شدن بیش از حد مجاز، نوسانات برق شهری و اختلال در خروجی ولتاژ برد پاور و … بوجود می‌آید. پردازنده‌ عملکرد قسمت‌های مختلف تلویزیون را کنترل می‌کند و در جهت تولید تصویر هماهنگ می‌کند. در تی‌وی‌کمک با دستگاه‌ مخصوص BGA، اتصالات پردازنده را ترمیم می‌کنیم. در صورت خرابی پردازنده‌ی اصلی، تنها راه احیای تلویزیون، تعویض برد مین است.
 2. خراب شدن حافظه و برنامه‌ی تلویزیون: ثابت ماندن تلویزیون روی لوگو، نگه نداشتن حافظه‌ی کانال‌ها، خاموش و روشن شدن پیوسته و … از نشانه‌های خرابی برنامه‌ی تلویزیون است.برای رفع این ایراد باید آی‌سی های EMMC مربوطه بوسیله‌ی دستگاه BGA باز شوند و سپس با پروگرام کردن تلویزیون را دوباره برنامه‌ریزی و راه‌اندازی کرد.
 3. از کار افتادن تیونر دیجیتال: گیرنده‌ی دیجیتال در اثر نوسان برق در سیم آنتن، و یا بالا رفتن ولتاژ در آن، آسیب می‌بیند. بررسی دقیق مدار و ریبال، راه تعمیر مشکلات این برد است. در صورتی که برد دچار سوختگی شده باشد، ممکن است نیاز به تعویض کل برد باشد.
 4. از کار افتادن ورودی‌های مختلف: کار نکردن درگاه HDMI و USB و … همگی خرابی برد مین را نشان می‌دهند که مانند مدار تیونر، باید آی‌سی‌ها بررسی شوند و عمق آسیب مشخص شود.

جهت مشاوره‌ و تعمیر تلویزیون سامسونگ، با دفتر ما تماس بگیرید.

تعمیر برد تیکان تلویزیون سامسونگ

تعمیر برد تیکان تلویزیون سامسونگ

تیکان (T-CON) پل ارتباطی بین پنل تلویزیون و بردهای دیگر است. در این برد، هر پیکسل آدرس‌دهی می‌شود و تصویر پردازش شده در برد مین توسط این قطعه روی پنل نقش می‌بندد. خرابی برد تیکان باعث ایجاد خط در صفحه، پرش تصویر، دو تصویری و ایجاد شبح تصویر و تاری تصویر می‌شود.

تعمیر این برد، نیازمند دانش فنی بالا و تسلط بر المان‌های الکترونیکی است. برای دریافت هزینه‌ی تعمیر تلویزیون سامسونگ خود، فرم درخواست قیمت تعمیر را پر کنید تا کارشناسان مرکز با شما تماس گیرند.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل

تجربه‌ی بالای کادر مجموعه تی‌وی‌کمک در تعمیر تلویزیون سامسونگ، امکان تعمیر سریع و مطمئن تمام مدل‌های تلویزیون‌های سامسونگ را در منزل به ما داده است. بنا به درخواست مراجعان و راحتی مشتریان گرامی، امکان حمل و نقل، خدمت رسانی و انجام کلیه‌ خدمات مربوط به تعمیرات تلویزیون سامسونگ در محل کار و منزل توسط کارشناسان خبره فراهم گشته است. هموطنان گرامی با تماس با ما از سختی‌ها و مشکلات ناشی از حمل و جابجایی دستگاه تلویزیون رهایی خواهند یافت.

با اعتماد به ما، تلویزیون شما توسط نیروهای آموزش دیده‌ی تی وی کمک در محل بررسی می‌شود و در صورت لزوم جابجایی دستگاه، میتوانید با آرامش خاطر دستگاه خود را به کارشناسان ارسالی ما جهت حمل و نقل بسپارید.

خرابی‌های تلویزیون سامسونگ

شکستگی پنل تلویزیون سامسونگ

شکستگی پنل تلویزیون، راه تعمیر ندارد و تنها راه‌حل احیای تلویزیون، تعویض آن است. متاسفانه به دلیل مشکلات ارزی، هزینه‌ی بالا و روند کند ترخیص کالا از گمرک، در حال حاضر این مرکز پنل تلویزیون‌های سامسونگ را موجود ندارد. (قیمت پنل در حدود 70 تا 80 درصد قیمت تلویزیون است)

کاهش نور تصویر در تلویزیون سامسونگ

کم نور شدن صفحه، نداشتن تصویر و یا ظهور هاله (تاریک یا روشن) روی صفحه از نشانه‌های خرابی بک‌لایت است. اگر دستگاهتان نشانه‌های خرابی بک لایت را دارد، می‌توانید با پر کردن فرم دریافت هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ، از مراحل تعمیر مطلع شوید.

ایجاد هاله روی تصویر تلویزیون سامسونگ

سوختن تعدادی از LED های بکلایت، دلیل اصلی ایجاد هاله (سیاه یا سفید) بر روی صفحه است. برای رفع این ایراد، نیاز به تعویض تمام شاخه‌های بکلایت تلویزیون سامسونگ است.

عدم نمایش تصویر در تلویزیون سامسونگ

در مواردی که تصویر تشکیل نمی‌شود، اما صدا پخش می‌شود، احتمالا بکلایت دستگاه مشکل دارد و نیاز به تعویض دارد. در مواردی نیز امکان دارد ایراد از دیگر برد‌ها باشد که با بررسی دقیق مشخص می‌شود. کارشناسان مجرب مجموعه به سرعت تلویزیون سامسونگ شما را در محل عیب‌یابی و در صورت نیاز با انتقال به کارگاه برای تعمیر تخصصی تر اقدام می‌کنند.

خاموشی تلویزیون سامسونگ

مشکل خاموش بودن تلویزیون (بدون روشنی چراغ Power یا Standby)، معمولا خبر از خرابی برد پاور یا برد مین می‌دهد. این مشکل که عامل اصلی آن نوسان برق است، از معمول‌ترین خرابی‌های تلویزیون‌های ال‌سی‌دی و ‌ال‌ای‌دی سامسونگ است. برای مشاوره با ما تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه روند تعمیر را این ایراد را با شما در میان بگذارند.

مشکل ورودی‌های تلویزیون سامسونگ

کار نکردن ورودی HDMI در تلویزیون‌های سامسونگ را می‌توان به دو عامل اختصاص داد: خرابی فیزیکی درگاه (خرابی سوکت)، و خرابی برد مین. اگر مشکل تنها محدود به یکی از پورت‌های HDMI تلویزیون است، فیش آن درگاه خراب است و با تعویض سوکت معیوب، تعمیر تمام می‌شود. اما اگر تمام ورودی‌های HDMI خراب باشند، برد مین و آی‌سی HDMI مشکل دارد و نیاز به بررسی دارد. با پر کردن فرم تعمیر، و یا تماس با مجموعه برای بررسی و تعمیر تلویزیون سامسونگ خود اقدام کنید.

ریست شدن تلویزیون سامسونگ

خاموش شدن تلویزیون بعد از اینکه آنرا روشن می‌کنیم، دلایل متعددی می‌تواند داشته باشد. تجربه کارشناسان ما در مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ نشان می‌دهد که این خرابی به دلیل خرابی مین برد، برد تغذیه و یا خرابی بک‌لایت تلویزیون ایجاد می‌شود. تنها پس از عیب‌یابی دقیق می‌توان درباره‌ی ریشه‌ی این ایراد نظر داد.

خط ثابت روی صفحه‌ی تلویزیون سامسونگ

خطوط ثابت (و تفکیک‌پذیر) در تصویر، به در دو علت کلی گنجانده می‌شوند:

 1. پیکسل‌ مردگی: این خطوط که در اثر ضربه و شکستگی ایجاد می‌شوند، تعمیر نمی‌شوند و به مرور زمان بیشتر شده و پخش می‌شود. عرض خط یکسان نیست و تمام طول یا عرض تصویر را در بر نمی‌گیرند (درباره‌ی پیکسل بیشتر بخوانید).
 2. خطوط ناشی از قطع اتصال: این دسته از خطوط که سرتاسری هستند، در اثر مشکل اتصالات فلت‌های پنل یا لایه‌ی TFT ایجاد می‌شوند. با دستگاه لیزری پنل قابل تعمیر می‌باشند. به دلیل حساسیت این نوع تعمیر و دستگاه‌های تخصصی آن، تمامی تلویزیون‌هایی که مشکل پنل دارند به کارگاه تخصصی پنل منتقل می‌شوند.

رفع ایراد پنل و تعمیر تلویزیون سامسونگ شما، تخصص ماست! برای مشاوره و درخواست تعمیر روی دکمه‌ی قیمت تعمیر کلیک کنید تا با شما تماس بگیریم.

ایراد دو تصویری و شبح تصویر در تلویزیون سامسونگ

خرابی برد ‌تی‌کان، این مشکل را در تلویزیون بوجود می‌آورد. کارشناسان این مرکز با بررسی و ترمیم برد تی‌کان و اتصالات فلت، قادر به تعمیر این دست از ایرادات تلویزیون سامسونگ شما هستند.

خطوط متحرک در تلویزیون سامسونگ

در اثر خرابی برد تی‌کان و یا سست شدن اتصالات فلت پنل بوجود می‌آید. قبل از درخواست تعمیر تنظیمات تلویزیون خود را به حالت کارخانه بازگردانید و از سلامت دستگاه گیرنده و اتصال صحیح آن به تلویزیون مطمئن شوید. در صورتی که مشکل همچنان پابرجا بود برای تعمیر تلویزیون سامسونگ خود با ما تماس بگیرید.

تلویزیون خود را به یک مرکز معتبر بسپارید!

تعمیرگاه تخصصی و مجاز تی‌وی‌کمک، یکی از بهترین و قابل اعتمادترین گزینه‌ها برای سرویس و تعمیر تلویزیون سامسونگ شما است. با ده ها متخصص حرفه‌ای و با تجربه در سراسر تهران و گارانتی خدمات ارائه شده، اعتماد و راحتی شما هدف نهایی ما است.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ در این مجموعه به دست مهندسانی انجام می‌پذیرد که با تجربه‌ی چند ساله در تعمیر مدار‌های الکترونیک و قطعات دستگاه‌های این برند، توانایی رفع تمام عیوب و اختلالات ایجاد شده را بدست آورده‌اند. علاوه بر این تی وی کمک با استفاده از جدیدترین متدها و در اختیار داشتن دستگاه‌‌های تخصصی تعمیر پنل و برد، قادر به رفع کامل ایرادات تلویزیون شما است. ما امیدواریم مراجعین این مرکز آرامش و لذت کار با یک دستگاه نو و بی عیب و نقص را مجدداً تجربه نمایند و نیازی به صرف هزینه جهت خریداری تلویزیون جدید را نداشته باشند.

کارشناسان تعمیر تلویزیون سامسونگ با طی دوره‌های آموزشی تخصصی، مهارت تشخیص و تعمیر ایرادات بوجود آمده در تلویزیون‌های سامسونگ را اعم از اختلالات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری را یافته‌اند. با خدمات تی وی کمک، هموطنان گرامی می‌توانند مطمئن باشند در صورت بروز هرگونه نقص و خرابی در دستگاهتان، تمام توان ما در جهت رفع ایرادات تلویزیون شما خواهد بود تا آنها را به شکل اولیه و با همان کیفیت برای شما تعمیر و بازیابی کنیم.

خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ

به تبع فراوانی اشکالاتی که در تلویزیون‌ها ی سامسونگ ایجاد می شود خدمات ارائه شده در واحد تعمیر تلویزیون سامسونگ بسیار گسترده است؛ آبخوردگی پنل تلویزیون (آسیب دیدن فلت‌ها/جدا شدن لایه‌های پنل)، خرابی در تصویر (خطوط عمودی/ پیکسل سوخته/ تصویر مات و ….) و … . اینها تنها بخشی از اشکالاتی است که در تلویزیون‌های سامسونگ ایجاد می شود و تعمیر پنل، برد یا تعویض آنها را ضروری می سازد. (به طور کلی در میان اشکالات ایجاد شده در تلویزیون ها، ایراداتی که در اثر ضربه در پنل تلویزیون ایجاد می شود قابل تعمیر نبوده و تنها راه حل تعمیر تلویزیون در این حالت تعویض کامل پنل تلویزیون است.)

 • همه
 • تعمیر تلویزیون
 • نوشته‌ها

How do I flip a GIF towards a live picture

That’s an intriguing strategy with filthy render mode . Did you test it nonetheless?Hello! I are not able to realize how we attaching LessonThree code with 5 cubes in reside wallpaper! In com. learnopengles. android. rbgrnlivewallpaper I can saw that we have summary class OpenGLES2WallpaperService and summary approach in getNewRenderer() in it. I also recognize […]

How can you attain live wallpapers in my iphone 4

British isles label from 1979-eighty two. I would appreciate for all Grand Soul and Black Soul Gems to have the names of the captured soul on them. Thumbprint coronary heart glass gem magnets are a exciting thumbprint coronary heart craft great for Valentine’s Working day, Mother’s Day or Father’s Working day. Obtain My chatting angela […]

How do I track record a phone telephone call quickly

2. CallApp for Android. CallApp is a caller ID and simply call blocker software that lets buyers block cellular phone phone calls, including those people from telemarketers. In addition, it has a helpful feature for placing find callers on a no-get in touch with blacklist. The application is built-in with around 60 info sources, which […]

Is it possible to history somebody whilst not their particular authorization in New jersey

” Although the industry of spying Cell phone Parent® Cellular Tracker Official Web-site – Cellular Tracker for mobile phones and cellular telephones – Cellular phone Tracker Tracks GPS – Cellular phone Calls – SMS and World-wide-web action on sensible telephones. For occasion, just about every moment or just about every 5 minutes. e. We have […]

Master Research Paper Sample Service

Avail the provider of this kind of web-sites after executing extensive examine on their high-quality, and also training . buy paperwork. Websites which provide pay back for essay support are inclined to be a far better option that world-wide-web sites which market penned essays. Acquire essay on the net from only such internet sites mostly […]

Parent Essay Contest Company

That is the minimize or the enhanced quantity of financial gain with the yr. And also is the enterprise has faced any losses and the share sum of improved income and losses can also be found. The accomplishment of the internet marketing options executed in the previous- important info about 1 of the company’s approaches […]

How To Write An Essay About My Job Service

It does not issue what you may well be crafting about, make certain you are writing with passion. Authoring what you appreciate and crafting it for this coronary heart will grant your true inner self shine through. This will make your essay exhibit up from you need to interact. A: Check out to finish one […]

Vim Writing Custom Commands Service

Any massive collection of website-internet sites give their on-line support with investigate paper assistance. Presents up to 100 000 analysis papers on-line medicine your lifetime much easier. Any kind of time of day and night undertake it ! check out these web-sites and download a study paper assist that is equivalent, or corresponds toward the […]

Introduction For Pollution Essay

It is achievable to transform all around this epidemic the term “epidemic” comes from Old Greek: ‘epi’ signifies ‘on’, ‘demos’ signifies ‘people’, so an epidemic is a thing we examine with sterile studies, maps, […]rnAbstract Variety two diabetes is 1 of the most prevalent well being troubles in the United States, affecting in excess of […]

How might herb Internet Jobs

In autumn the foliage turns reddish brown, in advance of falling off. The trunk has a reddish bark which peels off in stripes. The bald cypress grows formal upright usually and this condition is mainly employed for taxodium Bonsai. Bald cypress Bonsai must be safeguarded from frost. Dawn redwood (Metasequoia glyptostroboides)This species comes from China […]

Automatic Article Submitter Review Essay Typer

it may perhaps be occasion of birthday, achievement and some other event Emotion – our friend ship is product or service of our psychological bonding with some a person and psychological attachment usually type limited decision building . paying for of products you often foresee what would be impression of my card. In confined determination […]

Reference Page Example For Research Paper

If the business asks for the high sum, it could be a harm to a lot of. Typically the buyers hesitate to commit a massive amount. That suggests that they examine specific low-cost customized essay writings get customized will work. One Day, I arrived property at property and Utilized sensation really hectic since in a […]

How To Put Together A Research Paper Service

He or she have to credit score them appropriately avert plagiarism. Do not contradict principal notion of your essay , nor repeat the most frequent oversight for this learners, all over the world when they compose “In the summary I would enjoy to say. “. Could potentially terrible in addition makes no perception currently presently […]

Personal Essay Graduate School Format

one Exterior Atmosphere of The market External […]rnJob examination refers to the procedure of analyzing a work to establish distinct factors of it and conditions in which it is to be executed. It is a simple human resource device in the perception, it is imperative on the element of each individual unique to have an […]

Gre Issue Essay Referring To Writer Service

Tip selection nine: you can expect to in all probability have to have to revise investigation paper many occasions prior to ending. Be certain for typos these as spelling errors, punctuation problems, and grammatical traps. While crafting your SOP, you are anticipated to in buy to a definite term set a cap on. You must […]

Call Capturing to obtain Cloud-Based mostly Call Middle Use

, Ltd. pk! English English Jun 02, 2019 · A great voice-recorder application is important for a journalist. Pie firmware by means of Magisk utility and TWRP personalized restoration. As a professional monitor recorder for Android machine, it can: Mar 06, 2019 · Greatest Voice Recorder Apps for Android There are really a few voice […]

Which is certainly more complete NordVPN as opposed to ExpressVPN

As of now, if you test to entry Netflix by way of a VPN, your endeavours will be straight away thwarted. You may see this mistake concept:However, there are however a several VPN solutions that do the job effectively with Netflix, and now have a proven observe history of circumventing Netflix’s blocks frequently. In this […]

How can we come up with a in closing

Ways to log outgoing and incoming phone calls

Instant messaging applications have become the dominating method of dialogue. But there is very little that can switch a conventional mobile phone simply call. In several occasions, we have the would like to report some moments of calls and maintain it eternally. The dialogue could be with your boss, an significant shopper, or your loved […]

How do i report any confidentially 2019 ask my i phone

We do advise registering on the Do Not Simply call Record if you you should not want to acquire lawful telemarketing calls, but do not endorse you or your beloved types count on the Do Not Get in touch with Checklist as the all-encompassing option. Phone Carriers and Support Companies. There are 4 simple factors […]

Correct VPN That could is actually Befitting for You

Maybe it is finest to keep in mind that SSL is the cheapest common denominator for a lot of tablet and mobile phone units when it will come to VPN transport. Is VPN as risk-free as a dial in connection?The phrase “dialling in” feels like Anglo-Saxon English, but you surely can create a multi-locale WAN […]

Can turnitin determine essays invested in live on the internet

A stable VPN That many would be Befitting We

I could see that there wan an active online connection on the other hand nothing was getting resolved. If you typed an IP deal with of a web site into your browser, you could search to the web-site having said that when applying the domain identify, the domain identify was not resolving to an IP. […]

نمایشگر OLED

تلویزیون، یکی از کالاهای اساسی هر خانه است. این اهمیت، باعث ایجاد بازاری سود ده برای تولید کنندگان تلویزیون ایجاد کرده و سرمایه‌گذاری در بخش تحقیق و توسعه‌ی تکنولوژی‌های این دستگاه را فراهم کرده. یکی از مهم‌ترین فناوری‌های تولید شده برای بهبود کیفیت تصویر تلویزیون ها، تکنولوژی Organic-LED یا OLED ها است. Organic Light Emitting [...]

تعمیر پنل تلویزیون

در تعمیرات تلویزیون، حتما با اصطلاح پنل تلویزیون مواجه شده‌اید. ما در این نوشته در مورد انواع پنل‌ها و تکنولوژی به کار رفته در آنها صحبت کرده‌ایم. اما در این نوشته قصد داریم کمی دقیق‌تر به ساختار پنل نگاه کنیم و تعمیر پنل تلویزیون را بررسی کنیم. از آنجا غالب تلویزیون‌ها و نمایشگرهای لوازم دیجیتال، [...]

تعمیر بک لایت تلویزیون

یکی از خرابی‌های شایع تلویزیون، ایراد نور پس‌زمینه یا بک لایت است. این مشکل که در تلویزیون‌های LCD و LED ایجاد می‌شود، به برند خاصی ارتباط ندارد. تعمیر بک لایت تلویزیون کاری دقیق و حساس است که در این مجموعه انجام می‌شود. در ادامه به بررسی علل خرابی و روند تعمیر بک لایت تلویزیون می‌پردازیم. [...]

برد تیکان تلویزیون

برد تی‌کان (T-Con)، یا برد کنترل، معمولا کوچکترین برد تلویزیون‌های LCD (و LED) است. برد مین تلویزیون، سیگنال را دریافت کرده، پردازش می‌کند و تصویر آماده را به برد تیکان ارسال می‌کند. وظیفه‌ی برد تیکان، تطبیق تصویر دریافتی بر پنل تلویزیون است. پنل تلویزیون، از میلیون‌ها پیکسل تشکیل شده، که هرکدام باید به طور جداگانه [...]

برد تغذیه تلویزیون

برد تغذیه تلویزیون، یا برد پاور، وظیفه‌ی تامین ولتاژ و جریان لازم برای کار تلویزیون است. برد با گرفتن ولتاژ 220V AC از دیوار و تبدیل آن به ولتاژهای مناسب، اسباب کارکرد قطعات و المان‌های تلویزیون را فراهم میسازد. فعالیت برد مین، برد تیکان، درایور LED بک‌لایت، اینورتر بک‌لایت CCFL و اسپیکر‌ها همگی به کارکرد [...]

برد مین تلویزیون

برد مین، یا Main Board اصطلاحی ست که به برد حاوی المان‌های پردازش سیگنال و پردازنده‌ی اصلی اطلاق می‌شود. در تلویزیون، این برد عملکرد دیگر قطعات تلویزیون را کنترل می‌کند. پردازنده‌ی اصلی و حافظه‌های مربوط به آن، فرمان کاربر را تحلیل می‌کنند. حافظه‌ی تلویزیون محل ذخیره‌ی سیستم عامل تلویزیون و برنامه‌ی سخت‌افزاری آن است. همچنین [...]

چرا نباید تلویزیون اولد (OLED) بخریم؟

چرا نباید تلویزیون اولد ( OLED ) بخریم؟ این سوالی است که شاید هیچکس انتظار آن را نداشته باشد، اما در این مطلب قصد داریم به نیمه خالی لیوان نگاهی داشته باشیم و به بررسی معایب تلویزیون های OLED در مقایسه با سایر تلویزیون‌ها بپردازیم. از سال 2013 ساخت تلویزیون‌های خمیده و OLED شروع شد [...]

نامگذاری مدل تلویزیون‌های سامسونگ

از مدل تلویزیون‌های سامسونگ می‌توان اطلاعات جالبی کسب کرد. دانش از معنای اعداد و حروف در مدل هر تلویزیون، باعث می‌شود با اطلاعات بیشتری درباره‌ی سال ساخت، فناوری پنل و کیفیت تلویزیون داشته باشیم و فرآیند خرید و تعمیر را با آسایش بیشتری انجام دهیم.

نامگذاری مدل تلویزیون‌های ال‌جی

تلویزیون‌های ال‌جی، از روش نام‌گذاری خاصی بهره ‌می‌برند. دانش از معنای اعداد و حروف در مدل هر تلویزیون، باعث می‌شود با اطلاعات بیشتری درباره‌ی سال ساخت، فناوری پنل و کیفیت تلویزیون داشته باشیم و فرآیند خرید و تعمیر را با آسایش بیشتری انجام دهیم.

نامگذاری مدل تلویزیون‌های سونی

تلویزیون‌های سونی، از روش نام‌گذاری خاصی بهره ‌می‌برند. دانش از معنای اعداد و حروف در مدل هر تلویزیون، اطلاعاتی کلی درباره‌ی اندازه‌ی نمایشگر، سال ساخت، فناوری‌های موجود در آن و … می‌دهد.
در ادامه با روش این کمپانی ژاپنی برای نامگذاری تلویزیون‌های سری BRAVIA خود آشنا می‌شویم.

بک‌لایت تلویزیون و نمایشگرها

بک‌لایت یا نور پس‌زمینه، تامین کننده‌ی نور پنل برای دیده شدن تصویر است. جذابیت رنگ‌ها و میزان روشنایی به نوع بک‌لایت و کیفیت آن وابسته است. آشنایی با بک‌لایت‌ها و فناوری آن، به خرید و تعمیر هوشمندانه دستگاه‌های شما کمک می‌کند.

مقایسه‌ی کیفیت تصویر پنل‌ها

هنگام خرید تلویزیون و نمایشگر، فروشندگان اعداد و اصطلاحات زیادی برای مقایسه و ترغیب شما به کار می‌برند. اما هیچ کدام به اندازه‌ی نوع پنل نمایشگر، از کیفیت تصویر و توانایی و کاستی‌های آن خبر نمی‌دهند. با ما همراه باشید تا با انواع نمایشگرها آشنا شوید.

دستگاه ها را از کدام پورت ورودی به تلویزیون وصل کنیم؟

پشت هر تلویزیون، تعداد زیادی درگاه برای اتصال گیرنده ی دیجیتال، سینمای خانگی و کنسول بازی وجود دارد. هر ورودی در کیفیت صدا و تصویر تاثیر میگذارد. در ادامه به بررسی انواع ورودی ها، اهمیت آنها و کیفیتشان میپردازیم.

نمایشگر کریستال مایع (LCD)

غالب وسایل دیجیتال امروزی، دارای نمایشگر هستند. نمایشگر های به کار رفته در ماشین حساب، تلویزیون LED و LCD، و نمایشگر موبایل، اکثرا از کریستال مایع برای تولید تصویر استفاده میکنند. این فناوری، به روش های مختلفی پیاده سازی میشود؛ و هر روش ویژگی های منحصر به خود را دارد. IPS, TN, VA, QLED برخی از تکنولوژی های معمول در تولید تصویر توسط کریستال مایع است. در ادامه با نحوه ی تولید تصویر، و ویژگی انواع پنل های مبتنی بر کریستال آشنا میشویم.

رزولوشن و وضوح تصویر تلویزیون

در مقایسه ی تلویزیون ها، و به طور کلی نمایشگر ها، رزولوشن یکی از مهمترین معیارهای عددی است. فروشندگان هنگام مقایسه، به اندازه و رزولوشن تصویر اشاره میکنند و تلویزیون های مختلف را بر اساس این معیارها طبقه بندی میکنند. رزولوشن هر نمایشگر با عدد و یا عبارات استاندارد بیان میشود. این اعداد تعداد پیکسل ها را در ردیف های افقی و عمودی صفحه بیان میکنند. در ادامه معنی این عبارات را بیان میکنیم، و جایگاه واقعی رزولوشن در کیفیت تصویر را بررسی میکنیم.

نور، رنگ و پیکسل

پیکسل، به کوچکترین واحد تصویر معروف است. در خرید تلویزیون و مانیتور، حتما با عبارت پیکسل و پیکسل سوخته مواجه شده اید. در این نوشته کمی دقیق تر به ساختار پیکسل، و نحوه ی تولید تصویر بوسیله ی آن نگاه میکنیم.

خرابی های معمول تلویزیون

تلویزیون، یکی از حساس ترین لوازم الکترونیکی خانه است.  از نظر فیزیکی تلویزیون ابعاد بزرگی دارد، ولی بسیار شکننده است. صفحه ی تلویزیون با کوچکترین ضربه می شکند. حتی در حین تمیز کردن ممکن است تصویر خراب شود. از نظر الکترونیکی هم تفاوتی اساسی با موبایل و کامپیوتر ندارد؛ ولی به دلیل اجتماع همه ی مدار ها درون یک محفظه ی کوچک و داغ، توان مصرفی بالا و استفاده ی طولانی، درصد خرابی آن زیاد است. اتصال نامناسب تلویزیون به دستگاه هایی مانند کنسول بازی، گیرنده ی دیجیتال، سیستم صوتی و … نیز میتواند عامل مشکلات باشد.در این نوشته، سعی میکنیم ایرادات معمول تلویزیون ها را بررسی کنیم و راه حل هایی برای افزایش طول عمر تلویزیون و پیشگیری از خرابی بیان کنیم.

تعمیرات تلویزیون

نمای کلی همانطور که در این نوشته گفتیم، تلویزیون کاربرد ویژه ای در خانه، ادارات، شرکت ها و … دارد؛ و تعمیر صحیح آن از اهمیت بالایی برخوردار است. تعمیرات تلویزیون شامل تعمیر و تعویض انواع برد، پنل، اتصالات فلت و برنامه ریزی تلویزیون های  ال سی دی و ال ای دی می باشد. تمام [...]

چرا تی وی کمک؟

چرا تی وی کمک؟ آرامش خاطر شما در فرآیند تعمیر تلویزیون، مهمترین هدف تی وی کمک است. خراب شدن تلویزیون همیشه ناخوشایند است؛ دغدغه ی هزینه، دردسر حمل و نقل، عدم اطمینان به تعمیرکار و نگرانی از کیفیت تعمیر و بازگشت مشکل، تجربه ای پر استرس و تلخ را ایجاد میکنند. تی وی کمک با […]

چشم انداز تی وی کمک

اهمیت تلویزیون نگاه جامعه به تلویزیون و نقش آن در خانه و روابط خانواده تغییرات زیادی کرده. با ایجاد زیرساخت های پخش محتوا و ارزان شدن تکنولوژی، تلویزیون نقشی اساسی در خانه پیدا کرده. اتاق تلویزیون به محل جمع شدن اعضای خانواده تبدیل شده و نقش آن در روابط اعضا غیرقابل انکار است. گفتمان اعضای [...]