تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی

مشاوره و تعمیر

همین الان برای مشاوره و تعمیر تلویزیون ال جی تماس بگیرید!

تعمیر تلویزیون ال‌ جی

تی وی کمک یکی از تخصصی‌ترین نمایندگی‌های تعمیر تلویزیون‌ ال‌ جی (LG) در تهران است. تعمیرگاه این مرکز، به دستگاه‌های تخصصی برای تعمیر جدیدترین تلویزیون‌های ال‌سی‌دی و ال‌ای‌دی ال‌ جی مجهز است. تعمیرات تلویزیون ال‌ جی توسط کارشناسان مجرب این مجموعه با نظارت دقیق انجام می‌شود. نظارت تی‌وی‌کمک بر کادر فنی، ضامن کیفیت عالی خدمات و امانت داری مجموعه است؛ همچنین تمام تعمیرات این نمایندگی دارای گارانتی تعمیر خواهد بود. سرعت در انجام کار، قیمت مناسب و شفافیت در روند تعمیر، از مهمترین دلایل درخشش این مجموعه میباشد.

درباره‌ی تلویزیون ال جی:

ال‌جی، بدون شک یکی حرفه‌ای ترین برند در بازار تلویزیون فعلی دنیاست. ال جی با سرمایه گذاری در بخش تحقیق و توسعه ی پنل تلویزیون، در حال حاضر با کیفیت‌ترین محصولات بازار را ارائه میدهد.

پنل تلویزیون ال جی:‌ شرکت تولید کننده‌ی پنل‌ نمایشگرهای ال جی (LG Displays)، یکی از معدود تولیدکنندگان پنل LCD و OLED در دنیا است. برندهای دیگر مانند شارپ، فیلیپس و … از پنل های ال جی در تلویزیون های خود استفاده می‌کنند. دلیل این امر، کیفیت بالای تصویر پنل‌های تولیدی ال جی است.

تلویزیون OLED: ‌سالهاست فناوری نمایشگر اولد، به عنوان جانشین LCD ها معرفی شده است. هر چند اولد ها محدودیت‌های مهمی دارند، اما ال جی به عنوان بزرگترین سرمایه گذار این تکنولوژی، پیشرفت‌های زیادی را در این صنعت ایجاد کرده. امروزه بهترین تلویزیون‌های OLED ساخته‌ی ال جی است.

تعمیرات تلویزیون ال‌ جی

تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی

تعمیر بک لایت ال جی

بک‌لایت تلویزیون، منبع نوری ست که کل صفحه را روشن می‌کند. همانطور که در گفتیم، بک‌لایت تلویزیون تاثیر مستقیمی در کیفیت رنگ تصاویر دارد. از آنجا که بک‌لایت یک قطعه‌ی مصرفی در تلویزیون محسوب می‌شود، خرابی آن پس از استفاده‌ی زیاد طبیعی است. تلویزیون‌های ال‌جی یا دارای بک‌لایت LED هستند (تلویزیون‌های ال‌ای‌دی ال‌جی) و یا از بک‌لایت CCFL استفاده می‌کنند (تلویزیون‌های ال‌سی‌دی ال‌جی). نشانه‌های خرابی بکلایت کم‌نور شدن صفحه، چشمک زدن تصویر بدون اختلال در کارکرد تلویزیون و عدم نمایش تصاویر بعد از روشن شدن تلویزیون است.

در صورتی که بک‌لایت تلویزیون شما خراب شده و قصد برطرف کردن ایراد آن را دارید، به چند نکته توجه کنید:

 1. ترجیحا بک‌لایت را تعویض کنید، و نه تعمیر : با اینکه تعمیر بک‌لایت هزینه‌ی کمتری دارد، اما به دلیل اینکه طول عمر محدودی دارند، تعمیر آنها در طولانی مدت به صرفه نیست. بک‌لایتی که خراب می‌شود، نزدیک پایان عمر خود است و تعمیر آن راه حل کوتاه مدت است و بعد از چند ماه دوباره نیاز به تعمیر خواهد داشت. به همین دلیل اگر قصد ادامه‌ی استفاده از تلویزیون خود را دارید، پیشنهاد ما تعویض بک‌لایت معیوب است، و نه تعمیر آن.
 2. تمام بک‌لایت‌ها را تعویض کنید: در تلویزیون چندین شاخه‌ی بک‌لایت وجود دارد. برای کاهش هزینه می‌توان تنها شاخه‌ی معیوب را تعویض کرد. اما باز هم پیشنهاد ما تعویض تمام شاخه‌های بک‌لایت است. باز هم به دلیل عمر محدود بک‌لایت‌ها، اگر یک شاخه خراب شود، نشان از آن دارد که عمر باقی آنان نیز رو به اتمام است. کار حرفه‌ای و درست، تعویض تمام شاخه‌ها برای پیشگیری از خرابی دوباره است. بعضی از همکاران برای جذب مشتری و اعلام هزینه‌ی پایین‌تر، قیمت تعویض یک شاخه بک‌لایت را اعلام می‌کنند.

با مشورت با کارشناسان مجرب در تعمیرات تلویزیون ال جی، شما را در انتخاب بهترین راه حل یاری می‌کنیم.

تعمیر پنل تلویزیون ال جی

تعمیر پنل ال جی

پنل تلویزیون مهم‌ترین عامل در کیفیت تصویر، و حساس‌ترین بخش تلویزیون است. خرابی‌های پنل به چند دسته تقسیم می‌شوند:

 1. شکستگی پنل: اگر پنل در اثر ضربه و یا تنش، ترک بخورد و بشکند، امکان تعمیر آن وجود ندارد و باید تعویض شود. اگر شکستگی پنل در حالت خاموش مشخص نیست، می‌توان از خط‌هایی شبیه تار عنکبوت روی تصویر به وجود آن پی برد.
 2. خرابی فلت: پنل تلویزیون با اتصالات ظریفی که به فلت پنل مصطلح است، به تی‌کان و برد مین وصل می‌شود. اگر این اتصالات به هر دلیلی آسیب ببینند، روی صفحه خطوط سرتاسری عمودی یا افقی بوجود می‌آید. برای تعمیر فلت‌ها، پنل تلویزیون باید باز شود و اتصالات تک تک بررسی شوند. به دلیل ظرافت این کار و وقت گیر بودن آن، تمامی تعمیرات فلت تلویزیون تی‌وی‌کمک در کارگاه تخصصی پنل با دستگاه‌های تخصصی انجام می‌شود.
 3. خرابی لایه‌ی TFT: ترانزیستور فیلم نازک، لایه‌ای نازک و شفاف درون ساختار پنل است که امکان آدرس‌دهی به هر ساب‌پیکسل را میسر می‌کند. اگر به هر دلیلی اتصالی درون این ساختار خراب شود، بسته به نوع خرابی و شدت آن می‌توان دستگاه را تعمیر کرد. تعمیر این لایه به دستگاه لیزری نیاز دارد که در کارگاه پنل از آن استفاده می‌شود. از نشانه ‌های خرابی این لایه، ایجاد یک خط عمودی یا افقی در تصویر است.

برای محاسبه‌ی هزینه و تعمیر تلویزیون ال جی خود، فرم تعمیر را پر کنید.

تعمیر برد تغذیه تلویزیون ال جی

تعمیر برد پاور ال جی

به طور خلاصه وظیفه اصلی برد پاور ( تغذیه) تلویزیون، تبدیل ولتاژ AC به ولتاژ DC مورد نیاز مدارهای دیگر است. با ورود برق ۲۲۰v به ورودی برد پاور، در ابتدا عمل یکسوسازی توسط پل دیود انجام شده و توسط خازن صافی، ریپل( موجک) از بین رفته و یک ولتاژ DC کاملا ثابت در خروجی ظاهر می شود. ولتاژ DC تولید شده که حدود ۳۰۰V است وارد ترانزیستورهای FET سوئیچینگ می شود. ترانزیستور سوئیچینگ توسط یک مدار کنترل ( IC تغذیه) با سرعت خیلی بالا به حالت خاموش و روشن (قطع و اشباع) در می آید که نتیجه آن تولید یک پالس مربعی با فرکانس بالا است. سپس این پالس وارد سیم پیچ اولیه ترانس سوئیچینگ می شود که از طریق القا، ولتاژی در سیم پیچ ثانویه ترانس بوجود می آید. ولتاژ بوجود آمده در ثانویه بعد از یکسوسازی و فیلتر شدن به منظور تغذیه قسمتهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در صورت خرابی برد پاور تلویزیون روشن نمی‌شود، یا پس از روشن شدن عملکرد درستی ندارد و دوباره خاموش و روشن می‌شود.

تعمیر برد پاور با دانش عمیق از مدارها و علم الکترونیک امکان پذیر است. از آنجا که ولتاژ تمام المان‌های تلویزیون از این برد تامین می‌شود، دقت در تعمیر بسیار مهم است. اگر این دقت به کار گرفته نشود، ممکن است به دیگر قسمت‌های تلویزیون صدمه وارد شود.

متخصصین تی‌وی‌کمک با احاطه‌ی کامل بر این امور، بهترین انتخاب هستند.

تعمیر برد مین تلویزیون ال جی

تعمیر برد مین ال جی

برد مین تلویزیون مسئول پردازش سیگنال‌های ورودی و ساخت تصویر است. تیونر دیجیتال، درگاه‌های ورودی و پردازنده همگی برروی این برد قرار دارند. خرابی این برد، می‌تواند اختلال در عملکر جاهای مختلفی را در پی داشته باشد.

 1. خرابی پردازنده: این مشکل که در اثر حرارت بالا، نوسان برق و اختلال در برد پاور و یا عوامل دیگر بوجود می‌آید، باعث از کار افتادن کل تلویزیون می‌شود. پردازنده‌ی اصلی تلویزیون عملکرد تمام قسمت‌های دیگر را ممکن می‌سازد و تولید تصویر را ممکن می‌کند. در تی‌وی‌کمک با ابزار مخصوص (BGA) آی‌سی CPU را جدا می‌کنیم و اتصالات آن را تصحیح می‌کنیم. در صورتی که پردازنده‌ی اصلی به هر دلیلی خراب شود، تنها راه بازیابی تلویزیون، تعویض کل برد مین است.
 2. خراب شدن حافظه و برنامه‌ی تلویزیون: در این موارد تلویزیون در شرایطی ثابت می‌شود (هنگ)، و یا خاموش و روشن می‌شود، و … . این خرابی که به دلیل مشکل در حافظه‌ی دستگاه است، مانند ویروس در موبایل عمل می‌کند و عملکرد طبیعی آن را تحت تاثیر قرار می‌دهد. برای تعمیر این مشکل نیاز است آی‌سی های مربوطه توسط دستگاه BGA باز شوند و سپس با پروگرام کردن تلویزیون را دوباره برنامه‌ریزی کنیم.
 3. خراب شدن تیونر دیجیتال: گیرنده‌ی دیجیتال در اثر نوسان برق و یا بالارفتن ولتاژ در سیم آنتن، آسیب می‌بیند. برای تعمیر این بخش از برد، بررسی دقیق مدارات نیاز است و ممکن است نیاز به تعویض کل برد باشد.
 4. از کار افتادن ورودی‌های مختلف: کار نکردن درگاه HDMI و USB و … همگی خرابی برد مین را نشان می‌دهند که مانند مدار تیونر، باید آی‌سی‌ها بررسی شوند و عمق آسیب مشخص شود.

برای مشاوره‌ی رایگان و تعمیر تلویزیون ال جی خود، با ما تماس بگیرید.

تعمیر برد تیکان تلویزیون ال جی

تعمیر برد تیکان ال جی

برد تیکان (T-CON) پل ارتباطی بین برد مین و پنل تلویزیون است. این برد سیگنال دیجیتال تصویر را دریافت می‌کند و لایه‌ی TFT  پنل را آدرس‌دهی می‌کند. خرابی برد تیکان باعث ایجاد خط در صفحه، پرش، دو تصویری، تاری و سیاهی صفحه را در پی دارد.

تعمیر این برد، نیازمند دانش فنی بالا و شناخت المان‌های الکترونیکی است. برای دریافت هزینه‌ی تعمیر تلویزیون ال جی خود، فرم درخواست قیمت تعمیر را پر کنید، و کارشناسان ما با شما تماس خواهندگرفت.

تعمیر تلویزیون ال جی در منزل

تی‌وی‌کمک با سالها تجربه در زمینه تعمیر تلویزیون ال جی، آمادگی دارد تعمیرات را در اسرع وقت و با قیمت مناسب در منزل و یا محل کار شما به عهده بگیرد. بنا به درخواست‌های مکرر و متعدد مراجعان، امکان حمل و نقل، خدمت رسانی و انجام کلیه‌ خدمات مربوط به تعمیرات تلویزیون ال جی در محل کار و منزل فراهم گشته است. هموطنان گرامی با بهره‌مندی از این سرویس از مشکلات ناشی از جابجایی و حمل دستگاه تلویزیون و جستجو برای پیدا کردن تعمیرگاه مطمئن رهایی خواهند یافت.

با بهره‌مندی از این سرویس، تلویزیون شما توسط نیرو های آموزش دیده ی تی وی کمک در محل بررسی میشود و در صورت لزوم جابجایی دستگاه، میتوانید با آرامش دستگاه خود را به کارشناس برای حمل و نقل بسپارید.

خرابی‌های تلویزیون ال‌ جی

شکستگی پنل تلویزیون ال جی

در صورتی که پنل تلویزیون شما شکسته باشد، تنها راه‌حل تعویض آن است. متاسفانه به دلیل مشکلات ارزی کشور و روند کند ترخیص کالا از گمرک، در حال حاضر پنل برای تعمیر تلوزیون‌‌ ال جی موجود نیست. (قیمت پنل در حدود 70 تا 80 درصد قیمت تلویزیون است)

کاهش نور تصویر در تلویزیون ال جی

کم نوری صفحه یا ایجاد شدن هاله روی صفحه از نشانه‌های خرابی بک‌لایت است. اگر بک لایت دستگاهتان ایراد دارد، برای دریافت هزینه تعمیر تلویزیون ال جی و مشاوره‌ی مراحل تعمیر با ما تماس بگیرید.

ایجاد هاله روی تصویر تلویزیون ال جی

دلیل ایجاد هاله سیاه یا سفید بر روی تصویر آن است که در قسمت بک لایت تلویزیون، بعضی ازLED های تلویزیون خاموش می‌شوند؛ این اتفاق سبب ایجاد هاله سیاه برروی تصویر شده و صفحه نمایش تلویزیون را دچار خرابی می‌سازد.

عدم نمایش تصویر در تلویزیون ال جی

وجود صدا در تلویزیون، احتمال خرابی برد مین را کاهش می‌دهد. در صورتی که تلویزیون ال‌جی شما تصویر ندارد، غالبا بک‌لایت‌های تلویزیون شما خراب شده و نیاز به تعویض دارد. در شرایطی هم ممکن است ایراد از برد تغذیه باشد که توان مناسب برای روشن کردن بک‌لایت را ندارد. درصد کمی از این خرابی‌ها مربوط به پنل و برد تی‌کان می‌باشد. در صورت نیاز، ما با اعزام کارشناسان مجرب، به سرعت برای تعمیر تلویزیون ال جی شما اقدام می‌کنیم و آن را در محل عیب‌یابی می‌کنیم و در صورت نیاز به کارگاه تی‌وی‌کمک برای تعمیر تخصصی تر اعزام می‌کنیم.

خاموشی تلویزیون ال جی

مشکل خاموش بودن تلویزیون، معمولا از خرابی برد تغذیه یا برد مین است. این مشکل که بیشتر در اثر نوسان برق اتفاق می‌افتد، از شایع‌ترین خرابی‌های تلویزیون‌های ال‌سی‌دی و ‌ال‌ای‌دی ال‌جی است. اگر تلویزیون شما دارای این مشکل است، برای مشاوره با ما تماس بگیرید تا کارشناسان روند تعمیر را با شما در میان بگذارند.

مشکل ورودی‌های تلویزیون ال جی

مشکل درگاه HDMI در تلویزیون‌های ال‌جی مشکل شایعی است. دلیل خرابی این ورودی را می‌توان به دو عامل اختصاص داد: خرابی فیزیکی درگاه، و خرابی برد مین. اگر تنها یکی از پورت‌های HDMI تلویزیون شما خراب است، مشکل از فیش آن درگاه است و با تعویض آن سوکت، مشکل مرتفع می‌شود. اگر همه‌ی درگاه‌ها خراب باشند، برد مین ایراد دارد و باید بررسی شود. برای بررسی و تعمیر تلویزیون ال‌جی خود با این مرکز تماس بگیرید، و یا فرم مربوطه را پر کنید.

ریست شدن تلویزیون ال جی

یکی از اشکالات نسبتاً شایع مشاهده شده در تلویزیونها، مشکل روشن و خاموش شدن خودبخودی این دستگاه‌هاست. تجربه کارشناسان ما در مرکز تعمیرات تلویزیون نشان می‌دهد که بروز این اشکال غالباً به دلیل وجود خرابی در مین برد تلویزیون اتفاق می‌افتد. در این شرایط نیاز است تا پس از طی مراحل عیب‌یابی جهت تعویض نرم افزار تلویزیون، تعویض آی سی حاوی نرم افزار، تعویض قطعات مربوط به بخش حافظه تلویزیون و در نهایت تعویض کامل مین برد تلویزیون اقدام کرد.

خط ثابت روی صفحه‌ی تلویزیون ال جی

خطوط ثابت ایجاد شده روی صفحه، به دو دسته‌ی کلی تقسیم می‌شوند:

 1. پیکسل‌های مرده: این دسته از خطوط که در اثر ضربه و شکستگی ایجاد می‌شوند، راه حل تعمیر ندارند و معمولا به مرور زمان مقدار آنها بیشتر می‌شود. این دسته از خط‌ها معمولا در تمام نقاط یک‌رنگ نیستند و کل طول یا عرض تصویر را در بر نمی‌گیرند (درباره‌ی پیکسل بیشتر بخوانید).
 2. خطوط ناشی از قطع اتصال: این دسته از خطوط که سرتاسری هستند، در اثر خرابی فلت‌های پنل یا لایه‌ی TFT ایجاد می‌شوند. این خطوط با دستگاه لیزری پنل قابل تعمیر می‌باشند. به دلیل حساسیت این نوع تعمیر و دستگاه‌های تخصصی آن، تمامی تلویزیون‌هایی که مشکل پنل دارند به کارگاه تخصصی پنل منتقل می‌شوند.

رفع ایراد پنل و تعمیر تلویزیون ال جی شما، تخصص ماست! برای مشاوره و درخواست تعمیر روی دکمه‌ی قیمت تعمیر کلیک کنید تا با شما تماس بگیریم.

ایراد شبح تصویر در تلویزیون ال جی

غالبا عامل ایجاد این مشکل برد ‌تی‌کان تلویزیون است. کارشناسان این مرکز با بررسی برد تی‌کان و اتصالات فلت، قادر به تعمیر این دست از مشکلات تلویزیون هستند.

خطوط متحرک در تلویزیون ال جی

این مشکل غالبا در اثر خرابی برد تی‌کان و یا سست شدن اتصالات فلت پنل بوجود می‌آید. قبل از تعمیر تلویزیون خود را ریست نرم‌افزاری کنید و از سلامت دستگاه گیرنده و اتصال آن به تلویزیون مطمئن شوید. در صورتی که مشکل همچنان پابرجا بود برای تعمیر تلویزیون ال جی خود با ما تماس بگیرید.

تلویزیون خود را به یک مرکز معتبر بسپارید!

تعمیرگاه تخصصی و مجاز تی‌وی‌کمک، یکی از بهترین و قابل اعتمادترین گزینه‌ها برای سرویس و تعمیر تلویزیون ال جی شما است. با ده ها متخصص حرفه‌ای و با تجربه در سراسر تهران و گارانتی خدمات ارائه شده، اعتماد و راحتی شما مهمترین دستاورد ما است.

تعمیرات تلویزیون ال جی در این مجموعه به دست مهندسانی انجام می‌پذیرد که با تجربه‌ی چند ساله در تعمیر مدار‌ها و قطعات دستگاه‌های این برند، توانایی رفع تمام عیوب و اختلالات ایجاد شده را بدست آورده‌اند. علاوه بر این تی وی کمک با استفاده از جدیدترین متدها و در اختیار داشتن دستگاه‌‌های تخصصی تعمیر پنل و برد، قادر به رفع کامل ایرادات تلویزیون شما است. ما امیدواریم مراجعین این مرکز آرامش و لذت کار با یک دستگاه نو و بی عیب و نقص را مجدداً تجربه نمایند و نیازی به صرف هزینه جهت خریداری تلویزیون جدید را نداشته باشند.

کارشناسان تعمیر تلویزیون ال جی با طی دوره‌های آموزشی تخصصی، مهارت تشخیص و تعمیر ایرادات بوجود آمده در تلویزیون‌های ال جی اعم از اختلالات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری را یافته‌اند. با خدمات تی وی کمک، هموطنان گرامی می‌توانند مطمئن باشند در صورت بروز هرگونه نقص و خرابی در دستگاهتان، تمام توان ما در جهت رفع ایرادات تلویزیون شما خواهد بود تا آنها را به شکل اولیه و با همان کیفیت برای شما تعمیر و بازیابی کنیم.

خدمات تعمیر تلویزیون ال جی

به تبع فراوانی اشکالاتی که در تلویزیون‌ها ی ال جی ایجاد می شود خدمات ارائه شده در واحد تعمیر تلویزیون ال جی بسیار گسترده است؛ مانند شکستگی پنل (در اثر ضربه، افتادن و…)، آبخوردگی پنل تلویزیون (آسیب دیدن فلت‌ها/جدا شدن لایه‌های پنل)، خرابی در تصویر (خطوط عمودی/ پیکسل سوخته/ تصویر مات و ….) و غیره. اینها تنها بخشی از اشکالاتی است که در تلویزیون‌های ال جی ایجاد می شود و تعمیر پنل، برد یا تعویض آنها را ضروری می سازد. (به طور کلی در میان اشکالات ایجاد شده در تلویزیون ها، ایراداتی که در اثر ضربه در پنل تلویزیون ایجاد می شود قابل تعمیر نبوده و تنها راه حل تعمیر تلویزیون در این حالت تعویض کامل پنل تلویزیون است.)

 • همه
 • تعمیر تلویزیون
 • نوشته‌ها

How do I flip a GIF towards a live picture

That’s an intriguing strategy with filthy render mode . Did you test it nonetheless?Hello! I are not able to realize how we attaching LessonThree code with 5 cubes in reside wallpaper! In com. learnopengles. android. rbgrnlivewallpaper I can saw that we have summary class OpenGLES2WallpaperService and summary approach in getNewRenderer() in it. I also recognize […]

How can you attain live wallpapers in my iphone 4

British isles label from 1979-eighty two. I would appreciate for all Grand Soul and Black Soul Gems to have the names of the captured soul on them. Thumbprint coronary heart glass gem magnets are a exciting thumbprint coronary heart craft great for Valentine’s Working day, Mother’s Day or Father’s Working day. Obtain My chatting angela […]

How do I track record a phone telephone call quickly

2. CallApp for Android. CallApp is a caller ID and simply call blocker software that lets buyers block cellular phone phone calls, including those people from telemarketers. In addition, it has a helpful feature for placing find callers on a no-get in touch with blacklist. The application is built-in with around 60 info sources, which […]

Is it possible to history somebody whilst not their particular authorization in New jersey

” Although the industry of spying Cell phone Parent® Cellular Tracker Official Web-site – Cellular Tracker for mobile phones and cellular telephones – Cellular phone Tracker Tracks GPS – Cellular phone Calls – SMS and World-wide-web action on sensible telephones. For occasion, just about every moment or just about every 5 minutes. e. We have […]

Master Research Paper Sample Service

Avail the provider of this kind of web-sites after executing extensive examine on their high-quality, and also training . buy paperwork. Websites which provide pay back for essay support are inclined to be a far better option that world-wide-web sites which market penned essays. Acquire essay on the net from only such internet sites mostly […]

Parent Essay Contest Company

That is the minimize or the enhanced quantity of financial gain with the yr. And also is the enterprise has faced any losses and the share sum of improved income and losses can also be found. The accomplishment of the internet marketing options executed in the previous- important info about 1 of the company’s approaches […]

How To Write An Essay About My Job Service

It does not issue what you may well be crafting about, make certain you are writing with passion. Authoring what you appreciate and crafting it for this coronary heart will grant your true inner self shine through. This will make your essay exhibit up from you need to interact. A: Check out to finish one […]

Vim Writing Custom Commands Service

Any massive collection of website-internet sites give their on-line support with investigate paper assistance. Presents up to 100 000 analysis papers on-line medicine your lifetime much easier. Any kind of time of day and night undertake it ! check out these web-sites and download a study paper assist that is equivalent, or corresponds toward the […]

Introduction For Pollution Essay

It is achievable to transform all around this epidemic the term “epidemic” comes from Old Greek: ‘epi’ signifies ‘on’, ‘demos’ signifies ‘people’, so an epidemic is a thing we examine with sterile studies, maps, […]rnAbstract Variety two diabetes is 1 of the most prevalent well being troubles in the United States, affecting in excess of […]

How might herb Internet Jobs

In autumn the foliage turns reddish brown, in advance of falling off. The trunk has a reddish bark which peels off in stripes. The bald cypress grows formal upright usually and this condition is mainly employed for taxodium Bonsai. Bald cypress Bonsai must be safeguarded from frost. Dawn redwood (Metasequoia glyptostroboides)This species comes from China […]

Automatic Article Submitter Review Essay Typer

it may perhaps be occasion of birthday, achievement and some other event Emotion – our friend ship is product or service of our psychological bonding with some a person and psychological attachment usually type limited decision building . paying for of products you often foresee what would be impression of my card. In confined determination […]

Reference Page Example For Research Paper

If the business asks for the high sum, it could be a harm to a lot of. Typically the buyers hesitate to commit a massive amount. That suggests that they examine specific low-cost customized essay writings get customized will work. One Day, I arrived property at property and Utilized sensation really hectic since in a […]

How To Put Together A Research Paper Service

He or she have to credit score them appropriately avert plagiarism. Do not contradict principal notion of your essay , nor repeat the most frequent oversight for this learners, all over the world when they compose “In the summary I would enjoy to say. “. Could potentially terrible in addition makes no perception currently presently […]

Personal Essay Graduate School Format

one Exterior Atmosphere of The market External […]rnJob examination refers to the procedure of analyzing a work to establish distinct factors of it and conditions in which it is to be executed. It is a simple human resource device in the perception, it is imperative on the element of each individual unique to have an […]

Gre Issue Essay Referring To Writer Service

Tip selection nine: you can expect to in all probability have to have to revise investigation paper many occasions prior to ending. Be certain for typos these as spelling errors, punctuation problems, and grammatical traps. While crafting your SOP, you are anticipated to in buy to a definite term set a cap on. You must […]

Call Capturing to obtain Cloud-Based mostly Call Middle Use

, Ltd. pk! English English Jun 02, 2019 · A great voice-recorder application is important for a journalist. Pie firmware by means of Magisk utility and TWRP personalized restoration. As a professional monitor recorder for Android machine, it can: Mar 06, 2019 · Greatest Voice Recorder Apps for Android There are really a few voice […]

Which is certainly more complete NordVPN as opposed to ExpressVPN

As of now, if you test to entry Netflix by way of a VPN, your endeavours will be straight away thwarted. You may see this mistake concept:However, there are however a several VPN solutions that do the job effectively with Netflix, and now have a proven observe history of circumventing Netflix’s blocks frequently. In this […]

How can we come up with a in closing

Ways to log outgoing and incoming phone calls

Instant messaging applications have become the dominating method of dialogue. But there is very little that can switch a conventional mobile phone simply call. In several occasions, we have the would like to report some moments of calls and maintain it eternally. The dialogue could be with your boss, an significant shopper, or your loved […]

How do i report any confidentially 2019 ask my i phone

We do advise registering on the Do Not Simply call Record if you you should not want to acquire lawful telemarketing calls, but do not endorse you or your beloved types count on the Do Not Get in touch with Checklist as the all-encompassing option. Phone Carriers and Support Companies. There are 4 simple factors […]

Correct VPN That could is actually Befitting for You

Maybe it is finest to keep in mind that SSL is the cheapest common denominator for a lot of tablet and mobile phone units when it will come to VPN transport. Is VPN as risk-free as a dial in connection?The phrase “dialling in” feels like Anglo-Saxon English, but you surely can create a multi-locale WAN […]

Can turnitin determine essays invested in live on the internet

A stable VPN That many would be Befitting We

I could see that there wan an active online connection on the other hand nothing was getting resolved. If you typed an IP deal with of a web site into your browser, you could search to the web-site having said that when applying the domain identify, the domain identify was not resolving to an IP. […]

نمایشگر OLED

تلویزیون، یکی از کالاهای اساسی هر خانه است. این اهمیت، باعث ایجاد بازاری سود ده برای تولید کنندگان تلویزیون ایجاد کرده و سرمایه‌گذاری در بخش تحقیق و توسعه‌ی تکنولوژی‌های این دستگاه را فراهم کرده. یکی از مهم‌ترین فناوری‌های تولید شده برای بهبود کیفیت تصویر تلویزیون ها، تکنولوژی Organic-LED یا OLED ها است. Organic Light Emitting [...]

تعمیر پنل تلویزیون

در تعمیرات تلویزیون، حتما با اصطلاح پنل تلویزیون مواجه شده‌اید. ما در این نوشته در مورد انواع پنل‌ها و تکنولوژی به کار رفته در آنها صحبت کرده‌ایم. اما در این نوشته قصد داریم کمی دقیق‌تر به ساختار پنل نگاه کنیم و تعمیر پنل تلویزیون را بررسی کنیم. از آنجا غالب تلویزیون‌ها و نمایشگرهای لوازم دیجیتال، [...]

تعمیر بک لایت تلویزیون

یکی از خرابی‌های شایع تلویزیون، ایراد نور پس‌زمینه یا بک لایت است. این مشکل که در تلویزیون‌های LCD و LED ایجاد می‌شود، به برند خاصی ارتباط ندارد. تعمیر بک لایت تلویزیون کاری دقیق و حساس است که در این مجموعه انجام می‌شود. در ادامه به بررسی علل خرابی و روند تعمیر بک لایت تلویزیون می‌پردازیم. [...]

برد تیکان تلویزیون

برد تی‌کان (T-Con)، یا برد کنترل، معمولا کوچکترین برد تلویزیون‌های LCD (و LED) است. برد مین تلویزیون، سیگنال را دریافت کرده، پردازش می‌کند و تصویر آماده را به برد تیکان ارسال می‌کند. وظیفه‌ی برد تیکان، تطبیق تصویر دریافتی بر پنل تلویزیون است. پنل تلویزیون، از میلیون‌ها پیکسل تشکیل شده، که هرکدام باید به طور جداگانه [...]

برد تغذیه تلویزیون

برد تغذیه تلویزیون، یا برد پاور، وظیفه‌ی تامین ولتاژ و جریان لازم برای کار تلویزیون است. برد با گرفتن ولتاژ 220V AC از دیوار و تبدیل آن به ولتاژهای مناسب، اسباب کارکرد قطعات و المان‌های تلویزیون را فراهم میسازد. فعالیت برد مین، برد تیکان، درایور LED بک‌لایت، اینورتر بک‌لایت CCFL و اسپیکر‌ها همگی به کارکرد [...]

برد مین تلویزیون

برد مین، یا Main Board اصطلاحی ست که به برد حاوی المان‌های پردازش سیگنال و پردازنده‌ی اصلی اطلاق می‌شود. در تلویزیون، این برد عملکرد دیگر قطعات تلویزیون را کنترل می‌کند. پردازنده‌ی اصلی و حافظه‌های مربوط به آن، فرمان کاربر را تحلیل می‌کنند. حافظه‌ی تلویزیون محل ذخیره‌ی سیستم عامل تلویزیون و برنامه‌ی سخت‌افزاری آن است. همچنین [...]

چرا نباید تلویزیون اولد (OLED) بخریم؟

چرا نباید تلویزیون اولد ( OLED ) بخریم؟ این سوالی است که شاید هیچکس انتظار آن را نداشته باشد، اما در این مطلب قصد داریم به نیمه خالی لیوان نگاهی داشته باشیم و به بررسی معایب تلویزیون های OLED در مقایسه با سایر تلویزیون‌ها بپردازیم. از سال 2013 ساخت تلویزیون‌های خمیده و OLED شروع شد [...]

نامگذاری مدل تلویزیون‌های سامسونگ

از مدل تلویزیون‌های سامسونگ می‌توان اطلاعات جالبی کسب کرد. دانش از معنای اعداد و حروف در مدل هر تلویزیون، باعث می‌شود با اطلاعات بیشتری درباره‌ی سال ساخت، فناوری پنل و کیفیت تلویزیون داشته باشیم و فرآیند خرید و تعمیر را با آسایش بیشتری انجام دهیم.

نامگذاری مدل تلویزیون‌های ال‌جی

تلویزیون‌های ال‌جی، از روش نام‌گذاری خاصی بهره ‌می‌برند. دانش از معنای اعداد و حروف در مدل هر تلویزیون، باعث می‌شود با اطلاعات بیشتری درباره‌ی سال ساخت، فناوری پنل و کیفیت تلویزیون داشته باشیم و فرآیند خرید و تعمیر را با آسایش بیشتری انجام دهیم.

نامگذاری مدل تلویزیون‌های سونی

تلویزیون‌های سونی، از روش نام‌گذاری خاصی بهره ‌می‌برند. دانش از معنای اعداد و حروف در مدل هر تلویزیون، اطلاعاتی کلی درباره‌ی اندازه‌ی نمایشگر، سال ساخت، فناوری‌های موجود در آن و … می‌دهد.
در ادامه با روش این کمپانی ژاپنی برای نامگذاری تلویزیون‌های سری BRAVIA خود آشنا می‌شویم.

بک‌لایت تلویزیون و نمایشگرها

بک‌لایت یا نور پس‌زمینه، تامین کننده‌ی نور پنل برای دیده شدن تصویر است. جذابیت رنگ‌ها و میزان روشنایی به نوع بک‌لایت و کیفیت آن وابسته است. آشنایی با بک‌لایت‌ها و فناوری آن، به خرید و تعمیر هوشمندانه دستگاه‌های شما کمک می‌کند.

مقایسه‌ی کیفیت تصویر پنل‌ها

هنگام خرید تلویزیون و نمایشگر، فروشندگان اعداد و اصطلاحات زیادی برای مقایسه و ترغیب شما به کار می‌برند. اما هیچ کدام به اندازه‌ی نوع پنل نمایشگر، از کیفیت تصویر و توانایی و کاستی‌های آن خبر نمی‌دهند. با ما همراه باشید تا با انواع نمایشگرها آشنا شوید.

دستگاه ها را از کدام پورت ورودی به تلویزیون وصل کنیم؟

پشت هر تلویزیون، تعداد زیادی درگاه برای اتصال گیرنده ی دیجیتال، سینمای خانگی و کنسول بازی وجود دارد. هر ورودی در کیفیت صدا و تصویر تاثیر میگذارد. در ادامه به بررسی انواع ورودی ها، اهمیت آنها و کیفیتشان میپردازیم.

نمایشگر کریستال مایع (LCD)

غالب وسایل دیجیتال امروزی، دارای نمایشگر هستند. نمایشگر های به کار رفته در ماشین حساب، تلویزیون LED و LCD، و نمایشگر موبایل، اکثرا از کریستال مایع برای تولید تصویر استفاده میکنند. این فناوری، به روش های مختلفی پیاده سازی میشود؛ و هر روش ویژگی های منحصر به خود را دارد. IPS, TN, VA, QLED برخی از تکنولوژی های معمول در تولید تصویر توسط کریستال مایع است. در ادامه با نحوه ی تولید تصویر، و ویژگی انواع پنل های مبتنی بر کریستال آشنا میشویم.

رزولوشن و وضوح تصویر تلویزیون

در مقایسه ی تلویزیون ها، و به طور کلی نمایشگر ها، رزولوشن یکی از مهمترین معیارهای عددی است. فروشندگان هنگام مقایسه، به اندازه و رزولوشن تصویر اشاره میکنند و تلویزیون های مختلف را بر اساس این معیارها طبقه بندی میکنند. رزولوشن هر نمایشگر با عدد و یا عبارات استاندارد بیان میشود. این اعداد تعداد پیکسل ها را در ردیف های افقی و عمودی صفحه بیان میکنند. در ادامه معنی این عبارات را بیان میکنیم، و جایگاه واقعی رزولوشن در کیفیت تصویر را بررسی میکنیم.

نور، رنگ و پیکسل

پیکسل، به کوچکترین واحد تصویر معروف است. در خرید تلویزیون و مانیتور، حتما با عبارت پیکسل و پیکسل سوخته مواجه شده اید. در این نوشته کمی دقیق تر به ساختار پیکسل، و نحوه ی تولید تصویر بوسیله ی آن نگاه میکنیم.

خرابی های معمول تلویزیون

تلویزیون، یکی از حساس ترین لوازم الکترونیکی خانه است.  از نظر فیزیکی تلویزیون ابعاد بزرگی دارد، ولی بسیار شکننده است. صفحه ی تلویزیون با کوچکترین ضربه می شکند. حتی در حین تمیز کردن ممکن است تصویر خراب شود. از نظر الکترونیکی هم تفاوتی اساسی با موبایل و کامپیوتر ندارد؛ ولی به دلیل اجتماع همه ی مدار ها درون یک محفظه ی کوچک و داغ، توان مصرفی بالا و استفاده ی طولانی، درصد خرابی آن زیاد است. اتصال نامناسب تلویزیون به دستگاه هایی مانند کنسول بازی، گیرنده ی دیجیتال، سیستم صوتی و … نیز میتواند عامل مشکلات باشد.در این نوشته، سعی میکنیم ایرادات معمول تلویزیون ها را بررسی کنیم و راه حل هایی برای افزایش طول عمر تلویزیون و پیشگیری از خرابی بیان کنیم.

تعمیرات تلویزیون

نمای کلی همانطور که در این نوشته گفتیم، تلویزیون کاربرد ویژه ای در خانه، ادارات، شرکت ها و … دارد؛ و تعمیر صحیح آن از اهمیت بالایی برخوردار است. تعمیرات تلویزیون شامل تعمیر و تعویض انواع برد، پنل، اتصالات فلت و برنامه ریزی تلویزیون های  ال سی دی و ال ای دی می باشد. تمام [...]

چرا تی وی کمک؟

چرا تی وی کمک؟ آرامش خاطر شما در فرآیند تعمیر تلویزیون، مهمترین هدف تی وی کمک است. خراب شدن تلویزیون همیشه ناخوشایند است؛ دغدغه ی هزینه، دردسر حمل و نقل، عدم اطمینان به تعمیرکار و نگرانی از کیفیت تعمیر و بازگشت مشکل، تجربه ای پر استرس و تلخ را ایجاد میکنند. تی وی کمک با […]

چشم انداز تی وی کمک

اهمیت تلویزیون نگاه جامعه به تلویزیون و نقش آن در خانه و روابط خانواده تغییرات زیادی کرده. با ایجاد زیرساخت های پخش محتوا و ارزان شدن تکنولوژی، تلویزیون نقشی اساسی در خانه پیدا کرده. اتاق تلویزیون به محل جمع شدن اعضای خانواده تبدیل شده و نقش آن در روابط اعضا غیرقابل انکار است. گفتمان اعضای [...]

یک نظر